• Сиворотка для повік Черный жемчуг Рідкий колаген 36+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 858702 Закінчився
52,95 грн
  • 17 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем-сироватка для повік «Черный Жемчуг 36+» призначена для ефективної протидії віковим змінам. Крем-сироватка розроблена з урахуванням потреб шкіри, які з’являються після 36 років. До складу крему-сироватки входять особливі фільтри, які оберігають чутливу шкіру повік від негативного впливу несприятливих факторів навколишнього середовища, що провокують старіння. Ніжна текстура крему-сироватки спеціально розроблена для досягнення основної мети — максимально ефективного, глибокого зволоження та якісного живлення шкіри. Крем-сироватка також справляє помітний візуальний ефект: набряки стають значно меншими, дрібні зморшки розгладжуються. Крім того, формула цього крему сприяє самовиробленню шкірою омолоджуючих речовин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 вересня, 2017
Очень приятная сыворотка, не очень густая, отлично увлажняет нежную кожу под глазами, также хорошо ее питает.Отличный крем. Рекомендую!!!
7 вересня, 2017
Мне нравится. Аромат приятный, впитывается очень быстро. Хорошо увлажняет кожу
4 вересня, 2017
неплохой продукт,конечно супер-пупер результатов незаметила,но совершенно точно могу сказать что уверенности в себе придаёт.)
16 серпня, 2017
Покупаю своей подруге, ей нравится как она увлажняет и питает кожу, советую к покупке
7 серпня, 2017
Сыворотка хорошо увлажняет кожу. Мне понравилась. Жирных следов не оставляет. Хороший визуальный эффект.