• Сиворотка для повік Черный жемчуг Рідкий колаген 46+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 858709 Закінчився
55,00 грн
  • 17 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем-сироватка для повік «Черный Жемчуг 46+» допомагає нейтралізувати вікові зміни. Вона розроблена з урахуванням потреб шкіри після 46 років. До складу крему-сироватки входять особливі фільтри, які оберігають чутливу шкіру повік від негативного впливу несприятливих факторів навколишнього середовища, що провокують старіння. Ніжна текстура крему-сироватки спеціально розроблена для досягнення основної мети — максимально ефективного, глибокого зволоження та якісного живлення шкіри. Крем-сироватка також має помітний візуальний ефект: набряки стають значно меншими, дрібні зморшки розгладжуються. Крім того, формула крему сприяє самовиробленню шкірою омолоджуючих речовин. Активні компоненти: uv-захист, гіалуронова кислота (гіалуронан), рідкий колаген, ліповітаміни.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?