• Сиворотка для повік Черный жемчуг Рідкий колаген 56+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 858716 Закінчився
57,00 грн
  • 17 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем-сироватка для повік «Черный Жемчуг 56+» допомагає нейтралізувати вікові зміни. Вона розроблена з урахуванням потреб шкіри після 56 років. До складу крему-сироватки входять особливі фільтри, які захищають чутливу шкіру повік від негативного впливу несприятливих факторів навколишнього середовища, що провокують старіння. Ніжна текстура крему-сироватки спеціально розроблена для досягнення основної мети — максимально ефективного, глибокого зволоження та якісного живлення шкіри. Крем-сироватка також справляє помітний візуальний ефект: набряки стають значно меншими, дрібні зморшки розгладжуються. Крім того, формула цього крему сприяє самовиробленню шкірою омолоджуючих речовин. Активні компоненти: амінокислоти, рідкий колаген, масло ши (масло каріте).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 жовтня, 2017
Очень эффективная сыворотка , питает отлично кожу
1 жовтня, 2017
Мама пользуется и довольна. Но чудодейственного эффекта омоложения лично я не вижу.
26 вересня, 2017
Как раз подходит мне по возрасту. Отлично действует на кожу. Пользуюсь постоянно
12 вересня, 2017
Хорошо увлажняет и питает нежную кожу век под глазами, подтягивает.
1 вересня, 2017
Очень легкая текстура, мгновенное впитывание, ощущения комфорта на коже. Поддерживает уровень увлажненности кожи под глазами, под макияж тоже подходит.