• Гель для вмивання Clean & Clear Advantage Швидкий Ефект проти прищів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 157092 Закінчився
109,00 грн
  • 150 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Гель для вмивання Clean & Clear Advantage - це ефективне очищення, делікатна дія, швидкий ефект. Формала швидкої дії очищує пори, допомагає позбавитись прищів і попереджає їх появі. Ніякого дискомфорту, адже Clean & Clear Advantage не пересушує шкіру, а делікатна дія не змушує довго очікувати результату. Бездоганна природна чистота шкіри - тепер реальність! Склад: water, sd alcohol 40-b, ppg-14 butyl ether, ppg-5-ceteth-20, glycerin, eucalyptus oil, benzoic acid, camphor, peppermint oil, clove oil, benzophenone-4. Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 квітня, 2017
Гель со своей задачей справляется. Приятный запах. Рекомендую
18 березня, 2017
Мені гель сподобався. Гарно очищує шкіру.
12 березня, 2017
Гарний гель для вмивання, делікатно та ефективно очищує шкіру,допомагає позбутися прищів і попереджає їх появі.