• Гель для вмивання Черный жемчуг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 784873 Закінчився
1,00 грн
  • 120 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем-гель для вмивання «Черный Жемчуг» розроблений з урахуванням специфіки сухої та чутливої шкіри. Він надзвичайно дбайливо та делікатно очищує шкіру, однак при цьому не пересушує та не стягує її. Це дуже важливо при вмиванні, тим більше, якщо шкіра вирізняється підвищеною сухістю чи чутливістю. Крем-гель на 20% складається з активної сироватки, завдяки чому надає дбайливого догляду, наповнює шкіру вологою та живильними речовинами, робить її більш пружною — і все це вже на початковому етапі догляду, на етапі очищення! Активні компоненти: вітамін с, гіалуронова кислота (гіалуронан), рідкий колаген, ретинол (активна форма вітаміну а), екстракт камелії.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 серпня, 2017
Купила під час акції через ціну. Для мене виявилась абсолютно неприйнятна річ! Так, макіяж знімає, але водночас жахливо подразнює очі. Доводиться довго промивати водою. Не користуюсь. (((
28 червня, 2017
Хороший гель, действительно матирует, нет чувства стянутости и сухости
28 березня, 2017
чудовий гель для вмивання, надзвичайно ніжний і приємний.
11 березня, 2017
Дбайливий догляд за обличчям
28 лютого, 2017
Це був мій перший гель для вмивання і дуже сподобався. Косметика чорний жемчуг завжди викликає тільки позитивні емоції