• Міцелярна вода 3 в 1 Lumene Lähde source Pure arctic miracle

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095792 Закінчився
299,00 грн
Купити
  • 500 мл
Стать:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Після виснажливого дня та макіяжу ваша шкіра потребує повноцінного очищення. Міцелярна вода Lumene м'яко очищує обличчя, очі та губи від макіяжу та інших забруднень. Вода з ягід морошки, березовий сік і найчистіша арктична джерельна вода в поєднанні зі спеціальними міцелами - догляд, що підійде для чутливої шкіри. Делікатна формула засобу ніжно очищує, сяючий свіжістю здоровий вигляд гарантовано з Lumene Lähde source pure arctic miracle. Сила арктичної природи для вашої краси! Країна-виробник: Фінляндія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 вересня, 2017
Найкраща міцелярна вода. Я користувалася багатьма і є з чим порівняти. Гарно очищує, освіжає та пом'якшує шкіру.
28 червня, 2017
гарно та мяко очищає обличчя, навіть водостійкий макіяж