• Молочко для зняття макіяжу з очей Чистая линия

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 453192 Закінчився
33,00 грн
  • 100 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Інноваційний засіб для дбайливого демакіяжу на основі органічних компонентів, зробить шкіру м'якою і сяючою, усунувши дрібні недоліки шкіри. Ефективно видаляє макіяж не подразнюючи чутливу шкіру навколо очей. Потіште свою шкіру доглядом на основі природних компонентів.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 серпня, 2017
Молочко среднее по качеству. Немного щипает кожу и может печь, если попадет в глаза. Кожа немного липкая, нужно после обязательно очистить кожу. Удаляет макияж достаточно хорошо. Плюс - низкая цена.
24 липня, 2017
Хорошая цена и на долго хватает. Но мне не подошло уж очень глаза болят после использования.
12 червня, 2017
Користуюсь таким молочком вже давно - задоволена на всі 100%!
20 травня, 2017
Цена приемлемая,качество хорошее,правда если в глаза попадает то печёт а так отличное молочко.
13 травня, 2017
не дороге та хороше молочко для зняття макіяжу