• Ніжний гель для вмивання Зеленая Аптека Зелений чай та гінкго білоба

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 388981 Закінчився
26,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 280 г
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Ніжний гель для вмивання Зеленая Аптека "Зелений чай та гінкго білоба" - це засіб, який ідеально підходить для нормальної та жирної шкіри, забезпечує дбайливий щоденний догляд. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Гель приємний, ніжний, добре змиває косметику та забруднення з обличчя. Єдине, що мене не приємно здивувало це те, що ціна в магазині виявилась більшою, ніж на сайті Ватсонс.
29 серпня, 2017
Ніжний гель для вмивання Зеленая Аптека Зелений чай та гінкго білоба - бюджетний якісний варіант гелю для вмивання, добре змиває косметику
17 серпня, 2017
Ніжний гель для вмивання Зеленая Аптека Зелений чай та гінкго білоба подобається за співвідношення ціни/якості
2 серпня, 2017
Бюджетний якісний варіант гелю для вмивання.
2 червня, 2017
приятный гель,хорошо смывает косметику