• Антиперспірант Driclor

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 873717 Закінчився
98,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 20 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Цільова аудиторія:
Для лікування надмірного виділення потової рідини застосовується косметичний засіб «Дріклор». Ним обробляють область пахв, долоні і стопи. Препарат є ефективним, безпечним і зручним у використанні. Завдяки кульковій основі, ним легко обробляти проблемні ділянки тіла. Тривалість дії антиперспіранти «Дріклор» становить три - сім днів. Косметичний засіб Driclor не має запаху, що дозволяє використовувати продукцію парфумерії. Країна-виробник: Ірландія.
Склад: alcohol, aluminium chloride, aqua.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?