• Дезодорант антиперспірант для чоловіків Adidas Cool & Dry 6 в 1 Прохолода та сухість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1058671 Закінчився
47,00 грн
Купити
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дезодорант-антиперспірант для чоловіків забезпечує захіст від поту до 48 годин. Створює миттєве відчуття свіжості. Не містить спірту. Має 6 основних властивостей: 1) проти поту, 2) проти запаху, 3) антібактеріальний, 4) екстрасвіжість, 5) від білих слідів на одязі, 6) від жовтих плям від поту. Застосування: нанести на чисту суху шкіру пахв або на тіло. Застереження: зберігати при температурі від +5°С до +25°С. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гексилциннамал, бутилфеніл метилпропіонал бензил саліцилат, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, цитронелол, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, гераніол, амілциннамал, діоксид кремнію, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 червня, 2017
Класний дезодорант ха хорошу ціну
5 березня, 2017
Приємний аромат.добре захищає)
3 березня, 2017
Сподобався, забезпечує максимально ефективний захіст від запаху поту
1 березня, 2017
користувався непогано себе зарекомендував)класний,не залишає слідів.
26 лютого, 2017
прекрасний дезодорант, дуже ним задоволений, цікавий і приємний запах, якісний, не залишає слідів, завжди беру з собою в дорогу