• Дезодорант-антиперспірант для чоловіків Lumene Men Activate

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 969708 Закінчився
175,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
122,50 грн     175,00 грн
  • 60 мл
Цільова аудиторія:
Максимальний захист від поту та свіжість на весь день! Швидко висихає, не залишаючи слідів на одязі. Має заспокійливу та протизапальну дію. Мужній енергійний аромат. Cклад: вода, алюміній хлоргідрат, гептил ундециленат, стеарет-21, гліцерин, стеарет-2, цетет-2, екстракт ялини звичайної. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5до+25С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Фінляндія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 серпня, 2017
Хорошо защищает от пота, приятный аромат, быстро сохнет,но цена высокая
3 березня, 2017
Приємний аромат. Надійно захищає.
1 березня, 2017
Має заспокійливу та протизапальну дію. Мужній енергійний аромат.
27 лютого, 2017
досить оригінальний запах, мені сподобалось, планую і надалі ним користуватись, чудово захищає від поту