• Дезодорант кульковий Adidas Cool & Care Control для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 103325 Закінчився
41,45 грн
  • 50 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Ативна, сильна, завжди в русі, темп життя диктує свої правила і неприємному запаху поту не місце поруч. Adidas має те, що дозволить відчувати себе комфортно будь-де та будь-коли. Adidas завдяки системі Активної свіжості, дає вашій шкірі відчуття свіжості на цілий день ультра захист 48 годин - ідеальне дбайливе та дієве поєднання захисту від поту і догляду за вашою шкірою. А також приємний запах для повного відчуття комфорту. Не залишає білих плям на одязі. Не містить спирт. Застереження: Вогненебезпечно! Тільки для зовнішнього застосування. Не використовувати у разі пошкодження шкіри. Припинити застосування у разі появи подразнення шкіри. Уникати попадання в очі. При попаданні в очі негайно промити водою.Оберігати від дітей. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гераніол, цитронелол, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, гексил цинамал, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, діоксид кремнію, цитрал, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Відповідає санітарно-гігієничним нормам. Країна-виробник: Іспанія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 червня, 2017
зручний дезодорант для жінок
29 квітня, 2017
Подходит для чувствительной кожи, освежает отлично. Запах приятный свежий. Рекомендую.
5 березня, 2017
деальне дбайливе та дієве поєднання захисту від поту, дуже подобається раджу)))
3 березня, 2017
Має приємний аромат, ідеальне поєднання захисту від поту і догляду за шкірою.
27 лютого, 2017
По надежности вроде и ничего, но вот после пару применений вызвал ужасную аллергию. Даже не ожидала от такой ТМ, это первая аллергическая реакция на дезодоранты вообще. Ни до, ни после не было такого