• Дезодорант кульковий Adidas Fresh Cool & Care для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 102968 Закінчився
44,00 грн
  • 50 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Adidas створив формулу дезодоранту-антиперспірантів, що повністю задовольняє потреби жінок. На змаганнях і на танцполі, формула Adidas Cool & Care для жінок ефективно захищає шкіру і забезпечує свіжість на довгий час. Adidas Fresh завдяки системі Активної свіжості, дає вашій шкірі відчуття свіжості на цілий день ультра захист 48 годин - ідеальне поєднання захисту від поту і догляду за вашою шкірою. А також приємний запах для повного відчуття комфорту. Не залишає білих плям на одязі. Не містить спирт. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гераніол, цитронелол, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, гексил цинамал, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, діоксид кремнію, цитрал, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Відповідає санітарно-гігієничним нормам. Країна-виробник: Іспанія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 липня, 2017
Хорошо защищает от пота,свежий приятный аромат, быстро сохнет.
28 липня, 2017
Хорошо защищает от пота,свежий приятный аромат, быстро сохнет.
28 липня, 2017
Хорошо защищает от пота,свежий приятный аромат, быстро сохнет.
11 червня, 2017
Очень классный дезодорант, пользуюсь уже не первый год, подходит идеально: и запах, и действие. СУПЕР!
6 червня, 2017
Купила сейчас по скидке. Мне дезодорант понравился. Свежий запах, весь день защищена от пота. Нет разводов на одежде.