• Дезодорант кульковий Adidas Get Ready для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 921702 Закінчився
46,25 грн
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Будь готовий до руху та дій тут і в будь-який момент часу, не хвилюючись про дискомфорт! Створений для активного чоловіка, який вміє правильно розставляти пріоритети, який тримає себе у відмінній формі, антиперспірант Adidas поєднує в собі потужне поглинання запаху поту і подвійний заряд свіжості. Розроблена спортсменами найбільш ефективна технологія антиперспіранту захищає і на футбольному полі, і в насичених ділових буднях. Adidas забезпечить до 72 годин захист від вологи та поту. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гераніол, цитронелол, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, гексил цинамал, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, діоксид кремнію, цитрал, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Відповідає санітарно-гігієничним нормам. Країна-виробник: Іспанія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 серпня, 2017
Хорошо защищает от пота, приятный аромат, быстро сохнет
5 червня, 2017
захищає від поту впродовж доби, приємно пахне
29 травня, 2017
лише комфортні відчуття з ним
22 квітня, 2017
Перепробували майже всі антиперспіранти Adidas, цей один з улюбленіших, запах нагадує цитрусові, сухість тримає непогано.
6 березня, 2017
Не залишає слідів. Забезпечує захист від поту. Якісний та надійний.Зручний)))