• Дезодорант кульковий Adidas Ice Dive для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 895732 Закінчився
49,00 грн
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Створений для активного чоловіка, який вміє правильно розставляти пріоритети, для чоловіка, який тримає себе у відмінній формі! Антиперспірант Adidas поєднує в собі потужне поглинання запаху поту і подвійний заряд свіжості. Розроблена спортсменами найбільш ефективна технологія антиперспіранту захищає і на футбольному полі, і в насичених ділових буднях. Adidas Ice Dive забезпечить до 72 годин захист від вологи та поту. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гераніол, цитронелол, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, гексил цинамал, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, діоксид кремнію, цитрал, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Відповідає санітарно-гігієничним нормам. Країна-виробник: Іспанія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 вересня, 2017
Приятный запах, держит хорошо целый день
15 вересня, 2017
Хорошее качество. Защита на целый день. Сын пользуется, доволен.
14 вересня, 2017
Отличный дезодорант для спорта и на все случаи жизни.
10 вересня, 2017
Качественная защита надолго. Приятный свежий запах в течении всего дня.
9 вересня, 2017
Со своей работой справляется. А мне большего и не надо