• Дезодорант кульковий Чистая Линия Проти білих слідів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 861285 Закінчився
29,00 грн
  • 50 мл
Стать:
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Фіто-дезодорант Чиста Лінія Захист від слідів на одязі забезпечує дбайливий догляд за шкірою і виглядом Ваших речей, адже невидимий захист - однозначно саме те, що потрібно. Активні компоненти захищають від неприємного запаху і контролюють потовиділення протягом 48 годин. Досвід поколінь для Вашої краси та впесненості.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 вересня, 2017
Понравился лёгкий нежный запах, не сушит кожу. С защитой от пота справляется средне.
1 вересня, 2017
Нежный,приятный аромат, ,быстро высыхает после нанесения
10 серпня, 2017
Легкий приятный запах - единственное достоинство этого дезодоранта. Ощущения свежести от него хватит на пару часов.А как защитник от запаха пота - так в этом дезодорант вообще бесполезен.
27 липня, 2017
Фіто-дезодорант має приємний легкий запах, і це єдиний його +. Написано, що він також антиперспірант, але з потовиділенням не справляється зовсім, на жаль. Для літньої пори точно не підходить.
18 червня, 2017
Дезодорант работает,аромат легкий,цветочный,от неприятного запаха защищает...