• Дезодорант-спрей Adidas Cool&Dry Climacool для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1041878 Закінчився
61,95 грн
Купити
  • 150 мл
Дезодорант-спрей Adidas Cool&Dry Climacool створений спеціально для чоловіків на основі натуральних антисептичних речовин. Він сприяє скороченню кількості бактерій, які викликають неприємний запах, при цьому засіб не подразнює шкіру. Дезодорант підходить для дуже чутливої шкіри, не складає відчуття липкості і слідів на одязі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 вересня, 2017
Не залишає слідів на одязі.
12 вересня, 2017
Надійний, не залишає слідів на одязі.
3 березня, 2017
Підходить для дуже чутливої шкіри. Поглинає запах поту.
1 березня, 2017
Він сприяє скороченню кількості бактерій, які викликають неприємний запах, не залишає білих слідів.
27 лютого, 2017
купляв в подарунок для свого дядька, він був просто в захваті від цього дезодоранту, у нього дуже приємний аромат, захищає від поту протягом доби, не залишає білих слідів