• Дезодорант-спрей Adidas Dry Max Control для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 667896 Закінчився
63,00 грн
  • 150 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Adidas створив формулу дезодоранту-антиперспірантів, що повністю задовольняє потреби жінок. На змаганнях і на танцполі, формула Adidas Cool & Care для жінок ефективно захищає шкіру і забезпечує свіжість на довгий час. Adidas Control - ультра захист 48 годин - ідеальне поєднання захисту від поту і догляду за вашою шкірою. А також приємний запах для повного відчуття комфорту. Не залишає білих плям на одязі. Не містить спирт. Застереження: Вогненебезпечно! Тільки для зовнішнього застосування. Не використовувати у разі пошкодження шкіри. Припинити застосування у разі появи подразнення шкіри. Уникати попадання в очі. При попаданні в очі негайно промити водою. Оберігати від дітей. Склад: бутан-ізобутан-пропан, циклопенсилоксан, хлорогідрат алюмінію, С12-15 алкіл бензоат, ароматична композиція, гекторит дістеардімонію, діметикон, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, сорбітан сесквіолеат, лимонен, ліналоол, стеарат цукрози, гексил циннамал, діоксид кремнію, бутилфеніл метилпропіонал, бензил саліцилат, цитронеллол, альфа-ізометил іонон, екстракт бавовнику, гераніол, кумарин, бутиловий гідро-кситолуен (ВНТ). Країна-виробник: Португалія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 липня, 2017
Хороший дезодорант с приятным запахом, всегда покупаю именно его, так как надёжный
9 червня, 2017
Користуйюсь тільки таким . хороший, надійний, приємний запах,на даний момент дуже хороша ціна.
8 червня, 2017
Приятно пахнет, хорошо освежает и защищает от пота
7 червня, 2017
Приятный аромат. Хорошая защита.
5 червня, 2017
дуже хооший дезодорант, запаху поту не має після його викиристання