• Дезодорант-спрей Adidas Ice Dive для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 103591 Закінчився
64,00 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Створений для активного чоловіка, який вміє правильно розставляти пріоритети, для чоловіка, який тримає себе у відмінній формі! Антиперспірант Adidas поєднує в собі потужне поглинання запаху поту і подвійний заряд свіжості. Розроблена спортсменами найбільш ефективна технологія антиперспіранту захищає і на футбольному полі, і в насичених ділових буднях. Adidas Ice Dive забезпечить до 72 годин захист від вологи та поту. Склад: бутан-ізобутан-пропан, циклопенсилоксан, хлорогідрат алюмінію, С12-15 алкіл бензоат, ароматична композиція, гекторит дістеардімонію, діметикон, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, сорбітан сесквіолеат, лимонен, ліналоол, стеарат цукрози, гексил циннамал, діоксид кремнію, бутилфеніл метилпропіонал, бензил саліцилат, цитронеллол, альфа-ізометил іонон, екстракт бавовнику, гераніол, кумарин, бутиловий гідро-кситолуен (ВНТ). Країна-виробник: Португалія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 червня, 2017
Найкращий з тих що я пробував.запах приємний і надійний захист.
7 червня, 2017
Найкращі дезодоранти саме Адідас. І аромат чудовий і захист відмінний.
6 червня, 2017
Аромат специально для мужчин.
3 червня, 2017
Очень хороший мужской дезик. Обеспечивает свежесть и чистоту на весь день!
31 травня, 2017
Стойкий не навязчивый запах, вообще люблю все серии Адидас. Хорошее фирменное средство, которое никогда не подведет. Всем рекомендую.