• Дезодорант-спрей Adidas Max Fresh для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 667861 Закінчився
61,95 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Ставка на рух, ритм те незмінну свіжість! Темп життя диктує свої правила і неприємному запаху поту не місце поруч. Adidas має те, що дозволить відчувати себе комфортно будь-де та будь-коли. Формула для чоловіків поєднує в собі потужний поглинання запаху поту і подвійний заряд свіжості. Розроблена спортсменами найбільш ефективна технологія антиперспіранту захищає і на футбольному полі, і в насичених ділових буднях. Провідна у своєму класі формула дає 48 годин захисту, завдяки Системі Активної свіжості, розробленої для створення негайного відчуття свіжості при нанесенні, Adidas Fresh дає вашій шкірі відчуття свіжості на цілий день, має охолоджуючий ефект. Застереження: бутан-ізобутан-пропан, циклопенсилоксан, хлорогідрат алюмінію, С12-15 алкіл бензоат, ароматична композиція, гекторит дістеардімонію, діметикон, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, сорбітан сесквіолеат, лимонен, ліналоол, стеарат цукрози, гексил циннамал, діоксид кремнію, бутилфеніл метилпропіонал, бензил саліцилат, цитронеллол, альфа-ізометил іонон, екстракт бавовнику, гераніол, кумарин, бутиловий гідро-кситолуен (ВНТ). Країна-виробник: Португалія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 червня, 2017
усуває неприємний запах поту надовго
2 червня, 2017
Adidas Max Fresh для чоловіків- чудови
29 травня, 2017
з ним відчуваю себе комфортно
18 травня, 2017
Добре захищає від поту, освіжає і гарно пахне, але мені здається зависока ціна.
5 березня, 2017
Не залишає слідів,чудово захищає,рекомендую)