• Дезодорант-спрей Isana Men Motion Protect для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1120789 Закінчився
39,95 грн
Купити
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Даний засіб контролює процес розмноження бактерій, які й провокують появу неприємного запаху. Дезодорант відмінно пом'якшує шкіру і не викликає подразнення. Дезодорант Isana Men Motion Protect для чоловіків забезпечує досить тривале відчуття комфорту і володіє чудовим ароматом. Спосіб застосування: нанести на чисті та сухі пахви. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: бутан, пропан, циклопентацилоксан, алюміній хлорогідрат, ізобутан, запашка, феноксіетанол, етилгексилгліцерин, токоферол, диметиконол, полігліцерил-3 каприлат, пропілен карбонат, дістеардімоніум гекторит, цитронелол, кумарин, гексил циннамал, ліналоол, лимонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?