• Дезодорант-спрей Isana Motion Protect

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1120817 Закінчився
35,95 грн
Купити
  • 150 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Дезодорант-спрей Isana Motion Protect ефектино захищає шкіру від поту протягом дня. Спеціальна формула дезодоранту ніжно доглядає за шкірою під пахвами. Дезодорант забезпечує оптимальний і надійний захист та інтенсивну свіжість навіть в умовах стресу. Не містить спирту. Зберігати у сухому приміщенні при температурі від 5°С до 25°С. Використовувати за призначенням.Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту з очима. Балон знаходиться під тиском! Не піддавати дії температури вище 50°С! Не проколювати та не підпалювати навіть після використання. Країна-виробник: Німеччина.
Розпорошити на відстані 10-15 см на суху очищену шкіру під пахвами.
Склад: бутан, пропан, циклопенцилоксан, алюміній хлорогідрат, ізобутан, запашка, феноксіетанол, етилгексилгліцерин, тогкоферол, диметиконол, полігліцерил-3 каприлат, пропілен карбонат, дістеардімоніум гекторит, бензил саліцилат, цитронелол, альфа-ізометил іонон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 жовтня, 2017
норм,але літом беру сухий який є дорощий та надійніший
7 жовтня, 2017
Мені він підійшов, ефективний та надійний.
1 жовтня, 2017
Обычный дезодорант с приятным ароматом.В зимнее время защиты хватает вполне, летом-недостаточно. По акциям цена устраивает.
7 серпня, 2017
Приятный аромат, но не очень защищает от пота.