• Дезодорант-спрей Isana young High Power для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1073896 Закінчився
49,95 грн
Купити
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тривала свіжість завдяки активній формулі. Успішне поєднання турботи і надійного захисту від неприємного запаху тіла. Відчуйте себе в безпеці навіть під час фізичного навантаження та стресових ситуацій. Застереження: Уникати безпосереднього контакту з очима. Надзвичайно легко займистий аерозоль. Контейнер під тиском: може вибухнути при нагріванні. Берегти від сонячних променів. Зберігати при температурі не вище 50°С. Не протикати та не спалювати після використання. Тримати далі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, полум'я та інших джерел займання. Не палити при використанні. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не розпиляти на відкритий вогонь або інше джерело займання. Не розпиляти в очі. Склад: бутан, пропан, циклопентасілоксан, триетил цитрат, запашка, С12-15 алкіл бензоат, октилдодеканол, дістеардімоніум гекторит, диметил фенилбутанол, бензил бензоат, цитрал, цитронелол, гераніол, лімонен, ліналоол, альфа-ізометил іонон. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
Не сподобався. Не захищає від поту та запаху, хоч і не залишає слідів на одязі.
2 березня, 2017
На днях купила мужу в подарок. Он остался довольным
28 лютого, 2017
вигідна ціна, досить непогана якість)))Користуюсь давно раджу.
27 лютого, 2017
цікавий аромат, особливо підійде молодим хлопцям, вигідна ціна, досить непогана якість