• Дезодорант-стік Old Spice Bearglove

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1000501 Закінчився
46,90 грн
Бути в курсі, коли надійде
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
37,52 грн     46,90 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Запропонований твердий стік забезпечить вам надійний тил в робочий час і в годину активного дозвілля. Ефективна формула дезодоранту захистить і надовго збереже бадьоре відчуття свіжості. Пропонований дезодорант серії Old Spice надихне чоловіка на нові звершення, допоможе йому з ентузіазмом взятися за нове цікаву справу і проявити необхідну наполегливість у досягненні результату. Спосіб застосування: нанесіть необхідну кількість дезодоранту на область пахв. Склад: dipropylene glycol aqua propylene glycol sodium stearate parfum ppg-3 myristyl ether tetrasodium edta bht coumarin cl 42090.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 червня, 2017
Надійний захист та приємний аромат.
18 травня, 2017
Нарешті Old Spice випустив дезодорант із "не дуже чоловічим запахом". Моя палочка-виручалочка влітку, коли звичайні дездоранти для жінок не рятують. Сухість і захист на ВВЕСЬ день гарантовано)
3 березня, 2017
Висока якість. Надає cвіжість і захист від поту на весь день.
1 березня, 2017
Ефективна формула дезодоранту захистить і надовго збереже бадьоре відчуття свіжості, дуже подобається .
27 лютого, 2017
досить цікавий вибір і буде служити в якості приємного подарунку, має досить неординарний запах, забезпечує довготривалий захист від поту