• Дезодорант-стік Old Spice Citron

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1076381 Закінчився
50,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
40,00 грн     50,00 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Справжньому чоловікові не завадить справжня впевненість протягом всього дня. Знайдіть це почуття з дезодорантом в формі стіку Citron Deodorant Stick від американської торгової марки Old Spice. Засіб забезпечує тривалий захист від запаху і вологих плям. Його ефективність підтверджена численними дерматологічними тестами. Формула продукту насичена спеціальними компонентами, які проявляють свою активність в найбільш кризових ситуаціях - під час високих фізичних навантажень, спеки або довготривалого перебування в задушливих приміщеннях. Дезодорант не забруднює одяг і не викликає роздратування шкіри. Приємний свіжий аромат цитрона легким шлейфом замінить запах поту і дозволить вам досягати цілей, не відволікаючись на дрібниці. Спосіб застосування: нанести необхідну кількість дезодоранту на чисту і суху шкіру пахв. Дати повністю висохнути.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
Недоліків не помітив. Надає cвіжість і захист від поту на весь день.
1 березня, 2017
не забруднює одяг і не викликає роздратування шкіри.
27 лютого, 2017
приємний свіжий аромат, довгий час захищає від поту, не залишає білих слідів, забезпечує заряд енергії і впевненості на цілий день