• Кульковий дезодорант Nivea Заряд Ранку

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 979172 Закінчився
35,95 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Nivea MEN Deodorant. У його склад входить спеціальний доглядаючий комплекс Nivea. Продукт подарує вам відчуття свіжості і чистоти на цілих 48 годин. Засіб делікатно піклується про шкіру. Не блокує пори. Продукт пройшов всі необхідні тести, тому безпечний навіть для дуже чутливих людей. Дезодорант ідеально впишеться в ваш рутинний догляд, адже охайний, приємно пахнучий чоловік - це норма. Спосіб застосування: рівномірно нанесіть під пахвами і не одягайтеся, поки дезодорант не висохне. Не використовуйте на пошкоджених або роздратованих ділянках шкіри.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 липня, 2017
Папе понравился запах, а маме - эффект! даже после длинного дня, запаха пота нет :)
26 травня, 2017
Чудовий дезедорант - моєму чоловікові подобається й аромат має дуже приємний, а також ніколи не залишає слідів на одязі.
3 березня, 2017
Рекомендую. Надає відчуття свіжості. Не залишає слідів. Захищає від поту та запаху.
28 лютого, 2017
Дезодорант ідеально впишеться в ваш рутинний догляд. не залишає білих слідів.
27 лютого, 2017
в захваті від цього дезодоранту, зберігає свіжий приємний запах на протязі доби, не залишає білих слідів, ідеальний захист від поту