• Спрей для ніг Beauty Formulas

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127888 Закінчився
44,95 грн
  • 150 мл
Ефективна формула для захисту проти неприємного запаху та сирості. З антибактериальними та антигрибковими компонентами. Дезодоруючий ефект для нейтралізаціі запаху. Швидко висихає. Застосування: добре збовтати. Розпилити з відстані 15см. Дати висохнути. Застереження: тримати далі від дітей! Не вдихати! Уникати контакту з очима! Зберігання: балон знаходиться під тиском, не проколювати та не підпалювати навіть після використання. Не піддавати дії темп. вище 50°С. Тримати далі від дітей! Використовувати тільки за призначенням! Склад: бутан, ізобутан, пропан, спирт денат (15%), ізопропіловий спирт, діхлорофен, триклозан, запашка, ундеканоінова кислота, альфа-ізометиліонон, гераніол, гідроксіцитронелал, ліналоол, лимонен, бутилфеніл метилпропіонал, містить дихлорофен. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 жовтня, 2017
Хорошо и надолго удаляет запах.
18 вересня, 2017
Комфортная среда для ног после использования этого чудо- спрея. .
13 вересня, 2017
Отличный спрей!Прекрасно справляется с неприятным запахом!
9 вересня, 2017
Отлично дезодорирует, утром брызнешь, к вечеру ноги чистые, сухие, без пота и запаха.
9 вересня, 2017
Комфортен в использовании, хорошее качество. Убирает неприятный запах.