• Змінні насадки до електричної роликової пилки Scholl

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1046512 Закінчився
234,00 грн
Купити
  • 2 шт
Цільова аудиторія:
Відкрийте природню красу Ваших ніг. Екстра жорсткі змінні ролики з діамантовими кристалами ефективно та м'яко видаляють навіть сильно загрубілу шкіру. Будь-де у кожен момент часу відчувайте себе впевнено та комфортно, електрична роликова пилка допоможе Вам у цьому. Застереження: Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати лише на сухій шкірі. Уникати контакту приладу з водою. Не використовувати на одній ділянці шкіри довше 4-х секунд. У випадку виникнення подразнення чи дискомфорту - припинити використання. Не використовувати на подразнених чи ушкоджених ділянках шкіри. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 липня, 2017
купила пилку і одразу декілька насадок, вигідно
9 березня, 2017
Видаляє навіть сильно загрубілу шкіру))))
28 лютого, 2017
для довготривалого використання
28 лютого, 2017
комфортни електрични насадки .....