• Прокладки Bella Perfecta Ultra Green

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 133222 Закінчився
35,45 грн
  • 20 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником в особливі дні. Прокладки з крильцями, ультратонкі (2 мм), мають зручну анатомічну форму. Вбираність - 5 крапель. Надійно захищають від протікань завдяки спеціальній системі SEP та сіточці Silky Drai, при цьому мають спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Нейтралізують неприємний запах. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 серпня, 2017
Хороший товар, покупать его со скидкой самое оно
1 серпня, 2017
Эти прокладки не такие нежные, как в голубой упаковке, но тоже неплохие, надежные.
25 липня, 2017
Хорошое качество, надежные, немножко завышена цена
13 липня, 2017
Хорошее качество, приятная цена - покупаю регулярно.
19 червня, 2017
Купила якось по акції і залишилась дуже задоволена. Зручні у використанні, не підводять. Буду брати їх тепер постійно.