• Прокладки Bella Perfecta Ultra Violet

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 682498 Закінчився
36,35 грн
  • 20 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником в особливі дні. Прокладки з крильцями, ультратонкі (2 мм), мають зручну анатомічну форму. Вбираність - 5 крапель. Надійно захищають від протікань завдяки спеціальній сіточці Silky Drai, при цьому мають спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. З ніжним квітковим ароматом. Нейтралізують неприємний запах. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 жовтня, 2017
Мягкие, нежные, приятные на ощупь. Хорошо впитывают. Выгодная цена.
8 вересня, 2017
Для любителей покрытия "сеточка" качественный и достойный вариант
30 червня, 2017
Хорошо впитывают
12 травня, 2017
Большая упаковка, хорошее качество и цена. Приятные к телу, мягкие, надежные. Рекомендую!
31 березня, 2017
Подобаються, ціна чудова, чудово справляються зі своєю роботою.