• Прокладки гігієнічні Always Ultra Normal Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106174 Закінчився
39,95 грн
  • 40 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ультратонкі прокладки мають унікальну хвилясту 3D-текстуру, завдяки якій верхній шар менше торкається тіла і майже не прилипає, при цьому краще поглинає, забезпечуючи 100% захист від протікань навіть у найінтенсивніший день менструації. Суперпоглинальний матеріал утримує вологу всередині. Крильця з шістьма зонами, які розтягуються, захищають від протікань. Прокладки мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон. Призначені для помірних виділень.
Застосування: розмістити прокладку на білизні, попередньо знявши захисне покриття з її клейкої сторони.
Склад: верхній шар Dry-Weave, який складається з лійкоподібних пор; внутрішній поглинальний шар, до складу целюлозного волокна якого входять гранули гелеутворюючої речовини; крильця, які мають еластичні боки, тому можуть розтягуватися, повторюючи форму білизни та мають клейову основу; індивідуальна захисна упаковка.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 жовтня, 2017
Одні з найкращих - 100% поглинання, добре тримаються, не протікають, мають приємний запах. Але на ніч краще чередувати із прокладками, які мають більш тканинну основу
28 вересня, 2017
Прокладки надійні - усе поглинають і не протікають, але мені не подобається їх верхній синтетичний шар - дуже парить і подразнює шкіру, навіть при частій заміні. Покриття sensetive безумовно краще.
26 вересня, 2017
Вигідна ціна при купівлі великої упаковки, надійний захист, ніяких подразнень.
21 вересня, 2017
Надежные и классная цена, но все таки с поверхностью sensetive меньше вероятность получить раздражение
19 липня, 2017
Самі кращі прокладки зі всіх торгових марок. Велика упаковка - вигідна ціна!