• Прокладки Kotex Екстра Софт Нормал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 725940 Закінчився
22,75 грн
  • 10 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Екстра Софт Нормал створені для надійного захисту, комфорту та зручності під час критичних днів. Прокладка поглинає вологу за секунди, унікальна м'яка поверхня "сіточка" створена для максимального комфорту, сухості та чистоти Вашої шкіри. М'які крильця надійно кріпляться до білизни і сприяють комфортному носінню. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Південна Корея/Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 вересня, 2017
Добре захищають і доступна ціна.
18 серпня, 2017
Хорошие. Доступная цена. Нравится что поверхность мягкая, хорошо впитывают. Правда они не очень длинные, именно этот вариант. Но это не критично)
12 серпня, 2017
Хороші прокладки. До тіла приємні. Не викликають подразнень.
10 серпня, 2017
хорошие прокладки, отличная защита
10 серпня, 2017
Чудові прокладки. Швидко поглинають вологу, що надає впевненість на увесь день. М'якенькі, не натирають.