• Прокладки Libresse Classic Ultra Dry Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989203 Закінчився
14,00 грн
Купити
  • 10 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Прокладки для критичних днівLibresse Ultra мають м'яку, немов бавовна поверхню, що не викликає подразнень на шкірі та залишається максимально сухою. Передня частина прокладки повторює форму тіла та надійно утримує прокладку на місці, що надає можливість захищати тебе навіть у ночі. Задня частина має унікальну анатомічну форму, яка забезпечує ідеальне прилягання до тіла навіть при русі. Нова технологія Dry Fast, що дозволяють прокладкам миттєво поглинати. Також Libresse Ultra мають унікальну технологію утилізації Roll. Press. Go, завдяки чому можна непомітно позбутися від прокладки будь-де. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Улюблені прокладки,зручні,добре впитують і не попускають. драй найкращі і ціна найнижча
18 квітня, 2017
Обычные прокладки, их основное преимущество - дешевизна. К телу комфортные, впитывают нормально, к белью приклеиваются хорошо. Основные функции выполняют, а что еще нужно? Рекомендую.
28 березня, 2017
Найважливіше для жінки- надійний захист,комфорт та відчуття свіжості. Ці прокладки забезпечують це на 100 відсотків. Дуже задоволена.
15 березня, 2017
Не понравились. Они толстые, не комфортные, "ватные". Больше покупать не буду.
6 березня, 2017
на 4 из 5, не больше. Люблю Либресс, но не эти прокладки. Поверхность неприятна для меня, остается влажной долго, крылышки тоже не надежны.