• Прокладки щоденні Carefree Large Plus Fresh

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 929759 Закінчився
63,85 грн
  • 36 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладка має легкий свіжий аромат, є тонкою, як звичайна щоденна, але здатна поглинати набагато більше. Суперабсорбуючий шар надійно утримує вологу всередині. За формою прокладка ширша і довша за звичайну. Завдяки багатошаровій структурі та унікальній технології захисту забезпечує контроль над запахом до 12 годин.
Застосування: розмістити прокладку на білизні, попередньо знявши захисне покриття з її клейкої сторони.
Склад: м’яке покриття, поглинальний шар, клейка речовина, ароматизатор.
Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 вересня, 2017
Для мене це найкращі щоденки - довші, ніж будь-які інші, мають приємний аромат, шкіру не подразнюють і підстрахують в очікуванні критичних днів. Єдиний мінус - висока ціна, тож завжди купую за акцією.
9 вересня, 2017
Хороша якість, гарно тримаються на білизні, не викликають подразнень. Рекомендую.
20 липня, 2017
Хорошо подходят для окончания или начала кд. Для использования как ежедневки не подходят тк слишком толстые и большие. Качество хорошее, но цена завышена.
20 липня, 2017
Найкращі щоденки - оптимальні за розміром, відмінне поглинання, на білизні добре тримаються, поверхня х/б й шкіру не подразнює, мають легкий приємний аромат. Не дешеві, але ціна відповідає якості.
10 квітня, 2017
Не понравилось качество. Вообще нечасто пользуюсь ежедневками.