• Прокладки Watsons Щоденні ароматизовані

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1025897 Закінчився
29,95 грн
Купити
  • 40 шт
Стать:
Прокладки:
Щоденні прокладки допомагають зберегти відчуття свіжості та легкості протягом всього дня та у будь-якій ситуації. Надзвичайно м'які на дотик, прокладки точно повторюють лінії тіла. Завдяки спеціальному клейкому зворотньому шару вони надійно тримаються і не зминаються. Мають ніжний квітковий аромат. Застереження: негайно припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Тільки для одноразового використання. Склад: нетканий матеріал, плівка з поліетилену, клей, запашка. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 жовтня, 2017
приятные ежедневки и пахнут хорошо
10 жовтня, 2017
якісні зручні надійні і за доступною ціною
3 жовтня, 2017
Одни из самых любимых - хорошо впитывают и держат форму, приятные к телу.
4 серпня, 2017
Мягкие и незаметные, надежные.
12 травня, 2017
люблю эту ежедневнки, очень тонкие, мягкие, совсем не ощущаешь их