• Щоденні прокладки Carefree Супертонкі with Fresh scent

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071180 Закінчився
34,00 грн
Купити
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Супертонкі щоденні прокладки в індивідуальних упаковках. З легким свіжим ароматом. Застереження: зберігати в сухому місці подалі від сонячних променів. Склад: м'яке покриття, поглинаючий шар, бар'єрний матеріал, папір, клейка речовина, віддушка. країна-виробник: Таїланд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 серпня, 2017
Очень хорошие прокладки, надежные, реально не мнуться и не отклеиваются.
7 березня, 2017
Оптимальна ціна та якість. не відклеюються. не скручуються. Приємні до тіла
3 березня, 2017
Они не мнутся, держатся идеально, нет ароматизаторов, не вызывают раздражения,
2 березня, 2017
Очень качественные и надежные ежедневки. Всегда радуют своей надежностью, еще никогда не разочаровывали. Никогда не скручиваются и не деформируются.
1 березня, 2017
Гарні щоденки, добре тримаються, якщо невчасно міняти тоо будб-які щоденки будуть зминатися! Ці досить хороші! Рекомендую!!!