• Тампони O.B. Pro Comfort Night Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1059042 Закінчився
48,00 грн
Купити
  • 16 шт
Стать:
Тампони o.b. ProComfort Night розроблені з унікальними захисними крильцями, оптимальні для використання вночі і дозволяють Вам відчувати себе надійно захищеною до самого ранку. Тампони забезпечать Вам додатковий надійний захист, який необхідний ночами: вони не помнуться і не зрушать під час сну, надійно залишаться на місці до самого ранку. Їх унікальні і комфортні захисні крильця ніжно розкриваються і адаптуються до індивідуальнї будови тіла, не пропускаючи жодної краплі рідини. Крильця збирають рідину і направляють її всередину тампона, де вона надійно утримується абсорбуючими волокнами. Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
отличные, надежные, не вызывают дискомфорт
19 жовтня, 2017
отличные, надежные, не вызывают дискомфорт
4 березня, 2017
Надійний захист для сильних виділень. Комфортно розташовуються - їх взагалі невідчуваєш. Гарно впитують і 100% захищають від протікань в нічний час.
21 лютого, 2017
Ночная версия для меня оказалась в новинку, так как обычно беру серию Прокомфорт или Ориджинал. Но эти гораздо лучше прокомфорта, действительно страхуют от возможного протекания.
19 лютого, 2017
Давно пользуюсь этой маркой. Очень нравится. Защищает, удобно, комфортно.