• Тампони Tampax Compak Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 704044 Закінчився
1,00 грн
  • 8 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони Tampax Compak Super забезпечують чистоту, гігієну та зручність у використанні. Кожний тампон має гладенький аплікатор, який допомагає гігієнічно ввести засіб, не торкаючись до нього руками. При цьому аплікатор також дозволяє розмістити тампон так, щоб майже його не відчувати. Це найменший тампон, який легко сховати в руці. Призначені для помірних і сильних виділень. Застосування: використовуйте тампони згідно з ілюстрованою інструкцією в упаковці. Склад: бавовняне волокно, віскоза. Зберігати в сухому місці.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
люблю эти тампоны ,удобны в использовании ,компактны ,можно носить с собой в сумочке
2 березня, 2017
Эти тампоны удобны тем что есть аппликатор. Конечно удобно. В поездках, и на море без них никак.
26 лютого, 2017
Преимущества тампонов очевидны:они не заметны под одеждой. они не стесняют движений и придают больше уверенности. исключают появление запаха. компактны для сумочки
25 лютого, 2017
Пользуюсь уже много лет подряд и не перестаю восхищаться гениальностью этого изобретения! Тампакс намного облегчил нашу жизнь в критические дни. Качество, проверенное годами.
24 лютого, 2017
Користуюся лише тампонами з аплікатором, компактні, зручні, ще ні разу не підводили