• Тампони жіночі Kotex Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 822561 Закінчився
42,00 грн
  • 8 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки м'якому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та допомагаючи забезпечити захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
цена меня сдерживает но иногда беру,чистота и комфорт это да
22 червня, 2017
Удобные, надёжные, комфортные, красивая упаковка. Минусы это цена
5 березня, 2017
дуже задоволена ними, зручні і надійні.
4 березня, 2017
Дуже зручно вводяться завдяки аплікатору, і комфортно розташовуються - їх взагалі невідчуваєш. Гарно впитують і надійно захищають від протікань.
4 березня, 2017
Задоволена. Хоч користуюсь ними не постійно, але ще жодного разу не підвели.