• Гігієнічні прокладки Always Ultra Light

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106272 Закінчився
22,50 грн
  • 10 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Light забезпечують до 100% захисту від протікань.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Light з верхнім шаром-сіточкою, для помірних виділень (3 краплі). Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Light менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Light дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 вересня, 2017
Хорошие прокладки. Защищают отлично. Мне не нравится верхний слой, действительно прилипает. Пользуюсь, но редко.
11 серпня, 2017
Не люблю Always. Почти все их прокладки идут с поверхностью-сеточкой, которая прилипает к телу (особенно летом) и вызывает дискомфорт. Нет ощущения того, что кожа дышит.
7 серпня, 2017
Раніше користувалась Always Ultra Light, поки не спробувала Cotex Ultra - вони мають набагато більш м*яку і приємну поверхню, на відміну від "сіточки" у Always.
2 серпня, 2017
Пользуюсь много лет именно прокладками Always Ultra Light. Для меня они лучшие. Чувствую себя защищенной от протеканий, при этом они не толстезные, как другие. Советую!
27 липня, 2017
Найкращі прокладки. Відмінно захищіють від протікань і дуже тоненькі.