• Прокладки Always Ultra Light Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106314 Закінчився
46,50 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
39,52 грн     46,50 грн
  • 20 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Light Duo забезпечують до 100% захисту від протікань.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Light Duo з верхнім шаром-сіточкою, для помірних виділень (3 краплі). Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Light Duo менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Light Duo дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 серпня, 2017
Любимые лучшие прокладки. Соглашусь с предыдущими отзывами (тонкие, не протекают, мягкие, удобно крепятся, не вызывают раздражения, надежные). В общем, рекомендую не пожалеете!
26 липня, 2017
Действительно очень хорошие прокладки - тонкие, почти не ощущаются. Даже не смотря на то, что покрытие сетка, но на ощупь мягкие, как хлопок. Хорошо впитывают.
7 липня, 2017
Очень качественные. Надежно крепятся,почти не ощущаются,не протекают.
21 травня, 2017
Самые лучшие прокрадки, тонкие, но хорошо впитывают, удобно и практично крепятся.
4 березня, 2017
более длинные, дарят свободу движения, запах приятный, красивый дизайн, не протекают., оставляют кожу сухой, очень надежные, удобная упаковка., хорошо впитывают, хорошо прикреплятеся