• Прокладки Always Ultra Night

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 780022 Закінчився
39,95 грн
  • 28 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ультратонкі прокладки мають унікальну хвилясту 3D-текстуру, завдяки якій верхній шар менше торкається тіла і майже не прилипає, при цьому краще поглинає, забезпечуючи посилений захист від протікань на всю ніч. Суперпоглинальний матеріал утримує вологу всередині. Крильця з шістьма зонами, які розтягуються, захищають від протікань. Прокладки мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон. Призначені для використання вночі при сильних виділеннях.
Застосування: розмістити прокладку на білизні, попередньо знявши захисне покриття з її клейкої сторони.
Склад: верхній шар Dry-Weave, який складається з лійкоподібних пор; внутрішній поглинальний шар, до складу целюлозного волокна якого входять гранули гелеутворюючої речовини; крильця, які мають еластичні боки, тому можуть розтягуватися, повторюючи форму білизни та мають клейову основу; індивідуальна захисна упаковка.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 червня, 2017
В первые дни спасаюсь только ими. Отлично впитывают и нет неприятных ощущений при контакте с кожей.
13 травня, 2017
Найкращі серед нічних!
22 квітня, 2017
Лучшие по длине и впитываемости. Использую их и днем тоже.
13 березня, 2017
Дуже хороші прокладки, пробувала багато різних, але після них - жодні інші не задовільняють. Рятують від будь-яких неприємностей вночі. Великі, добре впитують.
11 березня, 2017
Очень мне нравится большой размер прокладки. Из ночных прокладок -это самые лучшие.