• Прокладки Always Ultra Normal Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106279 Закінчився
22,50 грн
  • 10 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Normal Plus забезпечують до 100% захисту від протікань.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Normal Plus з верхнім шаром-сіточкою, для помірних виділень (4 краплі). Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Normal Plus менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Normal Plus дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 серпня, 2017
Якісні, ціна доступна. Рекомендую.
6 серпня, 2017
Лучшие прокладки от лучшей торговой марки, которую использую годами. Рекомендую!
21 липня, 2017
Хороші прокладки, не викликають алергії та дійсно надійно захищають у критичні дні.
8 липня, 2017
Прокладки конечно не дешевые, но самые лучшие! Недостатков за долгие годы не обнаружила.
20 квітня, 2017
Очень нравиться и наклейка хорошо держиться,не протекают,тоненькие,принимают форму моего тела (я думаю все поняли а каких частях тела я пишу).Всем им советую по 5 системе 5+☺.