• Прокладки Always Ultra Super Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106300 Закінчився
42,00 грн
  • 16 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Super Duo в новій економічній упаковці забезпечують до 100% захисту від протікань.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Super з верхнім шаром-сіточкою, для сильних виділень (5 крапель). Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Super менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Super дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 серпня, 2017
Двойной формат прокладок Always Ultra Super Duo.
22 липня, 2017
Прокладки досить непогані.добре поглинають та не протікають.мені вони підходять найкраще
18 березня, 2017
Надійний захист, не протікають навіть в перші дні. Хоча ціна, як на мене, дещо завищена.
4 березня, 2017
В целом данные прокладки я Вам рекомендую.Не протекают. мягкие. хорошо впитивают
3 березня, 2017
Поверхность хоть и сеточка, но очень приятная к нежной коже. Не вызывает раздражения или каких-то других неприятных моментов во время носки.