• Прокладки Always Ultra Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106286 Закінчився
22,50 грн
  • 8 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Super забезпечують до 100% захисту від протікань.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Super з верхнім шаром-сіточкою, для сильних виділень (5 крапель). Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Super менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Super дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 серпня, 2017
Always the best!
29 липня, 2017
рекомендую)напевно найкращі)
21 липня, 2017
Отличные прокладки. Хорошая впитываемость. Всегда справляются со своей задачей.
17 липня, 2017
Лучшие прокладки из всех,что я пробовала!
11 червня, 2017
Always отлично справляются с своей задачей и меня не подходили. Приятны на ощупь.