• Прокладки Bella Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 133103 Закінчився
19,00 грн
  • 20 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником в особливі дні. Прокладки без крилець, традиційної товщини (7 мм), мають зручну анатомічну форму. Вбираність - 3 краплі. Надійно захищають від протікань, при цьому мають спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Прокладка покрита тонким і приємним нетканим матеріалом Softiplait і м'яка на дотик. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Склад: целюлоза, нетканий матеріал, плівка поліетиленова паропропускна. Країна – виробник: Польша

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 вересня, 2017
Купила на пробу. Прокладки оказались очень толстыми, без крылышек, впитывают не очень хорошо.
31 серпня, 2017
Мягкая поверхность,нет раздражения после использования ,хорошо подходят при обильных выделениях,минус что нет крылышек.
31 серпня, 2017
довольна данными прокладками, но есть одно но... хотелось бы, чтоб потоньше были.
3 травня, 2017
Очень хорошие))) Мягкие, удобная форма. Не дорогая цена.
21 березня, 2017
Хорошие прокладки, мягкие, никакого дискомфорта,не сворачиваются, отклеиваются легко.