• Прокладки Bella Nova Maxi

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 133173 Закінчився
18,95 грн
  • 10 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником в особливі дні. Прокладки з крильцями, класичні (7 мм), мають зручну подовжену форму. Вбираність - 5 крапель. Надійно захищають від протікань. При цьому мають спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Покрита тонким і приємним нетканим матеріалом Softiplait. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 серпня, 2017
Беру их постоянно. Соотношение цена-качество идеальное) Они надежно крепятся, много впитывают. Нежная поверхность, похожая на вату. Не протекают. На ночь отличный вариант.
11 травня, 2017
прокладки дуже приємні, приємно пахнуть. не викликають подразнень.рекомендую.
6 травня, 2017
Надежные,недорогие,качественные,с ними чувствую себя уверенно,не вызывают раздражения.
23 березня, 2017
Для ночі є ідеальними. Приємні для тіла, максимально м'які, не дають подразнень. За багато років використання немає жодних зауважень.
3 березня, 2017
Рекомендую. Ці прокладки дуже приємні до тіла, не викликають подразнень. Приємно порадувала ціна.