• Прокладки Bella Panty Classic

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 132900 Закінчився
34,00 грн
  • 60 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником на кожен день. Прокладки без крилець, класичні (3 мм), мають зручну анатомічну форму. Та спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Покрита тонким та приємним нетканим матеріалом Softiplait. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 березня, 2017
мені незручні і не сподобались зовсім.
6 березня, 2017
Приємні до тіла. Не викликають подразнень. Рекомендую.
3 березня, 2017
Не дуже тонкі. Приємні до тіла. Не викликають подразнень. Підійдуть на останні дні менструації.
3 березня, 2017
Купила на пробу. Обычные прокладки, ничего сверхестественного. Со своей задачей справляются
23 лютого, 2017
Хорошие прокладки, мягенькие, не вызывают раздражений, действительно дышат и нормально впитывают. По форме на 4-ку