• Прокладки Bella Panty Soft

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 132844 Закінчився
35,25 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
28,20 грн     35,25 грн
  • 60 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником на кожен день. Прокладки без крилець, класичні (3 мм), мають зручну анатомічну форму. Та спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Покрита тонким та приємним нетканим матеріалом Softiplait. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 серпня, 2017
Комфортні, м'які і приємні до тіла прокладки. Добре приклеюються до нижньої білизни і не відклеюються.
18 серпня, 2017
Хорошие прокладки. Не тонкие. Хорошо клеятся. Не комкаются. Использую в конце месячных, когда большие прокладки уже не нужны.
14 серпня, 2017
Отличные прокладки. Скорее на 2 капли, чем на 1 (как указано). Приятная мягкая поверхность, похожая на вату. Надежно приклеиваются. Без ароматизаторов. Идеально для конца "этих" дней.
5 серпня, 2017
Не супертонкие, но мягкие и приятные к телу
25 травня, 2017
Мягкие удобные, приемлемая цена.