• Прокладки Bella Perfecta Ultra Blue

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 133250 Закінчився
35,45 грн
  • 20 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Якщо ви цінуєте комфорт,якість та натуральність – ці прокладки саме для вас. Вони стануть вашим незамінним помічником в особливі дні. Прокладки з крильцями, ультратонкі (2 мм), мають зручну анатомічну форму. Вбираність - 5 крапель. Надійно захищають від протікань завдяки спеціальній системі SEP, при цьому мають спеціальне покриття, що дозволяє шкіри дихати та забезпечує додатковий комфорт. Покрита тонким і м'яким нетканим матеріалом, який надійно захищає шкіру від подразнення. Без аромату, що особливо важливо для шкіри схильної до подразнень. Нейтралізують неприємний запах. Спосіб застосування: видалити клейку стрічку, закріпити прокладку на білизні. Країна – виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 вересня, 2017
Нежная поверхность не натирает, высокая степень надежности
16 серпня, 2017
Я довольна) Крепятся надежно. Нежное покрытие, похожее на вату. Без ароматизатора. Размер оптимальный - не большой и не маленький, а в самый раз. Не толстые, но при этом много впитывают. Не парят.
12 серпня, 2017
Постійно користуюся цими прокладками, вони не натирають і не подразнюють шкіру, м'які і приємні до шкіри. Для тих, хто хоче прокладки без запаху і по оптимальній ціні в самий раз.
8 серпня, 2017
Прокладки на четверочку, но подкупают ценой. Для особых случаев не подойдут, но для домашнего использования - в самый раз.
7 серпня, 2017
Приятные прокладки, не натирают, держатся хорошо, не толстые, размер не слишком большой (не "простыня" и не "матрас").